П’ятьом школам Черкащини повернуто земельні ділянки вартістю понад 15 млн грн

19 вересня 2018, 11:08

П'ятьом школам Черкащини повернуто земельні ділянки вартістю понад 15 млн грн

Звенигородська місцева прокуратура захистила інтереси держави в суді щодо відновлення права постійного користування земельними ділянками 5 шкіл міста вартістю понад 15 млн грн, право яких незаконно було припинено міською радою.

Установлено, що в лютому 2018 року, порушуючи вимоги Земельного кодексу України, ст. 80 Закону України «Про освіту», ст. 44 Закону України «Про загальну середню освіту», міська рада прийняла рішення про припинення права постійного користування земельними ділянками п'яти звенигородським школам, на яких розташовано комплекси навчальних приміщень, суттєво зменшивши їх матеріально-технічну базу, з передачею земель до постійного користування Звенигородської районної ради.

Реагуючи на виявлені порушення, Звенигородська місцева прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання незаконним і скасування зазначеного рішення міської ради.

Господарським судом Черкаської області 17 вересня 2018 року позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі та попереджено вибуття з постійного користування закладів освіти земельних ділянок загальною площею близько 5 га, які використовуються для обслуговування навчальних закладів міста Звенигородка.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору