П’яний уманчанин напав на оператора “Надзвичайних новин”

19 грудня 2014, 14:15

1418978912_napad

Слідче відділення Уманського МВ УМВС України у Черкаській області, яке проводить досудове розслідування по кримінальному провадженню внесеному статтею ст.171 КК України «Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів», просить телеканал ICTV надати довідку про те, що їх оператор є журналістом.

Про це «Телекритиці» розповіла випусковий редактор програми «Надзвичайні новини» каналу ICTV Катерина Трушик.

Редактор розповіла, що 27 листопада в місті Умані (Черкаська область) на оператора каналу ICTV Юрія Лисого під час виконання ним професійних обов’язків було скоєно напад.

«У нас специфічна програма. Інколи оператор виїжджає на зйомку без журналіста. Журналіст уже потім готує текст. Тієї ночі наш оператор виїхав зняти нічну дорожньо-транспортну пригоду. Порушник - п'яний водій, кинувся на камеру, відбив з неї накамерне світло і добряче штовхнув оператора. Оператор звернувся в міліцію, вони відкрили провадження», - розповіла редактор.

Пані Трушик повідомила, що згодом уманська міліція звернулася до каналу з вимогою надати інформацію про посадові обов'язки оператора. «Ми надали підтвердження, що Юрій Лисий є штатним працівником програми «Надзвичайні новини», а потім отримали оцей незрозумілий лист, на який я навіть не знаю, як відповісти», - зазначила вона.

У листі від міліції зазначається, що «згідно вимог Кримінального кодексу України основним і безпосереднім об'єктом зазначеного злочину є встановлений порядок здійснення законної професійної діяльності журналістів та потерпілим від злочину є професійний журналіст».

«В зв'язку з викладеним, прошу Вас надати довідку про те, чи є оператор відеозапису Лисий Юрій Іванович журналістом», - звертається до каналу слідчий у цій справі, майор міліції М.О.Ващенок.

Катерина Трушик також повідомила, що подібні інциденти регулярно трапляються із журналістами програми.

Сюжет про ДТП

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору