Путівник, який здійснює мрії: що таке “карта бажань” та як її зробити в Черкасах

31 грудня 2021, 14:47

Карта бажань — це своєрідний плакат, дошка, на якій зібрані картинки найзаповітніших бажань. Інколи кажуть, що це потужний енергетичний інструмент, спрямований на виконання фантазій.

У випадку карти спрацьовує метод візуалізації - ми слідкуємо за дошкою та її наповненням кожен день, і мимоволі робимо кроки назустріч своїм мріям, пише "ТСН".

Як створити карту бажань

Для створення карти необхідне звичайне приладдя, яке можна знайти в кожному домі або легко придбати в магазині:

 • клей;
 • ножиці;
 • ручки;
 • олівці;
 • фарби з пензликами;
 • різнокольорові маркери.

А для основи підійде звичайний ватман або аркуші паперу в форматі А3 чи А4. Тут все залежить від вашої фантазії. Якщо ви хочете, щоб карта бажань виглядала більш солідно і стала декором для вашого дому, можна використати магнітну або коркову дошку.

Якщо ви вже визначилися з форматом карти бажань, варто переходити до підбору картинок. І тут у багатьох з’являються проблеми. Експерти не рекомендують використовувати картинки і фотографії зі старих журналів. Вони мають зворотній бік, який може надати всій карті бажань негативний відтінок.

Де ж тоді можна брати картинки для карти бажань? Сьогодні в Інтернеті є чимало сайтів з безкоштовними стоковими фотографіями та навіть малюнками. Обирати краще світлі або яскраві картинки, які несуть позитив. А якщо ви самі вмієте малювати, тоді краще перенести на аркуш паперу свої думки і побажання. Експерти вважають, що така карта бажань буде мати найсильнішу енергетику.

Карта бажань: сектори і їхні зразки

Карта бажань: сектори / © Pexels
Карта бажань: сектори / Pexels

Карта бажань за феншуй повинна складатися з 9 основних секторів, кожен з яких відповідає окремій сфері в вашому житті. Починати карту необхідно з центру, поступово додаючи нові сектори з лівого верхнього кута по часовій стрілці.

 1. Здоров’я — центральний сектор, який потрібно виконувати в жовтих тонах. Бажано, щоб в самому центрі була ваша фотографія. Вибирайте фото, де ви собі найбільше подобаєтеся та щиро усміхаєтеся. По сторонам від фотографії розміщуйте картинки, які асоціюються у вас зі здоров’ям (наприклад, корисна їжа, заняття фітнесом).
 2. Багатство — цей сектор розташований у лівому верхньому куті. В ньому повинні використовуватися фіолетові кольори. Для цього сектору карти бажань картинки потрібно обирати дуже акуратно. Не варто підбирати фотографії золота або доларових купюр. Краще знайдіть ті, які асоціюються у вас з багатим життям (відпочинок на яхті, приватний літак, дорогоцінності).
 3. Сімейне щастя — сектор, що йде відразу після багатства і завжди виконується в зеленому кольорі. Тут повинні бути фотографії вашої сім’ї, дітей або домашніх улюбленців. Під час заповнення цього сектору обов’язково думайте про щось позитивне.
 4. Саморозвиток — його відтінки коричневі та бежевий. Сюди потрібно додавати картинки медалей, грамот, прапори країн, мови яких ви хотіли б вивчити, зразок водійських прав, фотографії дипломів.
 5. Кар’єра — кольори цього сектору блакитні та сині. Якщо ви все ще шукаєте роботу своєї мрії, варто знайти картинки, які асоціюються з нею. Слід додати фотографії ідеального, у вашому розумінні, офісу, команди, а також зарплати, яку ви хотіли б отримувати.
 6. Дружба і подорожі — сектор розташований у нижньому правому куті і оформлюється в металевих відтінках. Розмістіть тут фотографії країн, де ви мрієте побувати. Якщо розмір основи для карти бажань достатньо великий, можете роздрукувати квиток на літак, вписавши в нього свої прізвище та ім’я. Не забудьте і про фотографії друзів, адже цей сектор також відповідає за дружбу.
 7. Творчість — він оформляється в білих тонах. Тут варто розмістити все, що асоціюється у вас з різноманітними талантами та хобі. Не забудьте додати мотиваційні постери і картинки, які дарують позитивні емоції.
 8. Особисте життя і кохання — його відтінки рожеві та ніжні. Тут варто розмістити фотографії закоханих пар, різноманітні картинки сердечок та іншої романтичної атрибутики. Якщо ви вже знайшли свою другу половинку, вклейте спільну фотографію. Але експерти не рекомендують додавати фотографію реальної людини, яка вам подобається, щоб привернути її кохання. Це вважається втручанням в чужу долю, а тому несе негативний характер.
 9. Слава і досягнення — останній сектор, який розміщується в центрі верхнього рядка і відрізняється насиченим червоним кольором. Тут потрібно викласти все, що асоціюється у вас зі славою (кубки, грамоти, фотографії з великою кількістю підписників в інстаграм).

Як правильно формулювати бажання для карти

Як правильно сформулювати карту бажань / © Pexels
Як правильно сформулювати карту бажань / Pexels

Якщо ви думаєте, що після створення карти бажань робота над нею закінчена, то це зовсім не так. Адже потрібно ще придумати правильні підписи до картинок. Тут існують певні правила:

 • Формулюйте бажання лише в позитивному ключі, без використання негативних слів — замість фрази “Я ніколи не буду хворіти”, краще використати “Я здоровий(а) і повний(а) сил та енергії”;
 • ваше бажання повинне бути чітким, зрозумілим, реалістичним і мати обмеження за часом — наприклад, “В травні 2022 року я працюю в офісі своєї мрії на посаді менеджера по роботі з клієнтами”;
 • всі підписи повинні бути сформульовані в реальному часі, як ніби ви вже отримали те, чого хотіли — не “Цього року я зустріну своє кохання”, а “Цього року я зустріла свою другу половинку і дуже щаслива”;
 • не варто писати надто розпливчасті й двозначні фрази — наприклад, замість “У 2022 році я отримаю багато грошей”, варто написати “В мене достатньо грошей, щоб поїхати на Мальдіви й гарно відпочити”;
 • також потрібно формулювати бажання в екологічному ключі, тобто без згадок хвороб і нещасть для тих людей, які вам не подобаються — експерти кажуть, що такі побажання завжди повертаються бумерангом.

Карта бажань створена, як тепер з нею працювати

Як працювати з картою бажань, щоб мрії здійснилися / © Pexels
Як працювати з картою бажань, щоб мрії здійснилися / Pexels

Ви зробили карту бажань, яка вам дуже сподобалася, повісили її на видному місці у себе вдома і спокійно про неї забули. В такому разі ваші бажання можуть не здійснитися. Щоб взяти долю в свої руки, потрібно правильно активувати карту бажань. Для цього потрібно на ній помістити просте і зрозуміле бажання, яке можна буде легко здійснити за кілька днів. Наприклад, порадувати себе улюбленою шоколадкою або сходити до ресторану. Щойно перше бажання здійсниться, карту бажань буде активовано

Обов’язково помістіть її так, щоб після пробудження одразу бачити всі зображення. Також старайтеся промовляти вголос свої бажання кожного дня і викликати водночас позитивні емоції. В ідеалі цей ритуал потрібно повторювати двічі на день: зранку і ввечері.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору