Психолог розповіла, у чому секрет Олега Винника

13 серпня 2019, 23:03

Психолог розповіла, у чому секрет Олега Винника

Олег Винник - один з найпопулярніших співаків України. У чому секрет його популярності і чому його пісні співає вся Країна? У цьому питанні розібратися допомогла психолог, YouTube-блогер, телевізійний експерт Лілія Король, інформує tv.ua.

Перш за все, Олег Винник ні на кого не схожий. Він справжній, робить те, що любить. Це видно, це відчувається. Адже люди приходять до артиста, втім, до будь-якого медіа - джерела виключно по любові! Кохання вічне! Все інше - тимчасово.

Втім від болю, смутку, депресивних пісень наша Україна вже втомилася. Нам і так тошно. Людям зараз важко жити. А тут ще всякий сум по радіо. Хочеться вимкнути це Депре-FM. А пісні Олега Винника надають сил. Вони не депресивні, вони піднімають з дивана, вони про реальних людей і їхні проблеми.

Ресурсність стану виходить від Винника і його пісень - ось на що народ "пішов". Він співає про кохання, енергію, красу жінки. Одна тільки "молода вовчиця" чого варта! Це шедевр маркетингу! Адже тільки ледачий не цитував Винника після виходу цієї пісні. Назва пісні породила масу інтернет-мемів!

Те, чого не вистачає багатьом артистам - енергії життя в піснях. А в піснях Олега будь-яка жінка, звичайнісінька - вовчиця і красуня, вона бажана і улюблена.

Більшість населення України живе в маленьких містах. Розумієте, вони далекі від трендів і хайпа, вони не хочуть потрапити в ТОП Інста-дів. Вони хочуть чути щось про себе.

А Олег якраз співає про земних українських жінок, чоловіків, любов і стосунки. За це - фанати його щедро віддячують своєю любов'ю! І так писати пісні, щоб кожен бачив в них себе, - справжній талант! Олег ні на кого не схожий. Вірний собі. А це і є сила особистості, це дає енергію!

Коментарі

Вгору