Призовники Черкащини пройшли тести на COVID-19: відомі результати

04 серпня 2020, 14:40

Фото: Володимир Левченко

Під час прес-брифінгу сьогодні, 4-го серпня, представники обласного військкомату розповіли, що жоден призовник не був хворий на коронавірусну інфекцію. Тестували всіх юнаків без виключення.

Військовий комісар Черкаської області Сергій Лобан розповідає, що цьогоріч до лав Збройних сил України призвали 605 юнаків.

- Завдання Кабінету міністрів ми виконали повністю, хоч призов був дещо специфічний через карантин. По-перше, він змістився у датах і фактично розпочався з 15-го червня. По-друге, членам призовної та медичної комісій довелося постійно перебувати у масках, як і самим призовникам, - розповів військовий комісар Черкащини. 

За словами Сергія Лобана, через коронавірус усім юнакам робили ПЛР-тестування. За результатами жодного інфікованого не виявили. 

- Ми відправляли призовників у військові частини лише після результатів тестування. Жодного хворого на коронавірус не виявили. Але все одно після прибуття у частину кожен новоприбулий проходить 14-денну обсервацію. Лише після цього у них розпочинається учбовий процес, - наголосив Сергій Лобан. 

Поділитись

Коментарі

Вгору