ПриватБанк звернувся до влади Донецької та Луганської областей із пропозицією скоординувати охорону банківської інфраструктури

05 травня 2014, 14:21

ПриватБанк звернувся до керівників державної влади та силових структур, а також представників громадських рухів Донецької та Луганської областей з пропозицією спільними зусиллями забезпечити безпечну роботу банківської інфраструктури на території регіонів.

Як зазначається в зверненні керівництва банку, сьогодні від безперебійної роботи банку тільки в цих східних регіонах України залежить своєчасне отримання зарплат, пенсій і соціальних допомог; нормальне життя мільйонів. Через ПриватБанк отримують пенсії понад 400 тис. донецьких і луганських пенсіонерів, у регіоні проживають понад 220 тис. одержувачів інших соціальних виплат.

В умовах відкритого збройного протистояння та масових фактів мародерства та вандалізму стає неможливим забезпечити безпеку клієнтів і співробітників, і ПриватБанк змушений призупинити роботу відділень і банкоматів.

«ПриватБанк звертається до влади, громадських рухів, усіх жителів Донецької та Луганської областей із пропозицією організувати спільними зусиллями безпечну роботу банківських відділень, інкасаторського транспорту для безперебійного банківського обслуговування населення», – йдеться в офіційному повідомленні банку.

ПриватБанк звертає увагу на необхідність забезпечення безпечної інкасації та завантаження готівкою найбільшої в регіоні мережі, що включає 1 059 банкоматів і 411 відділень банку. ПриватБанк пропонує як владі, так і громадським рухам східних регіонів забезпечити безперебійний проїзд територією регіонів інкасаторського транспорту.

Також для нормального обслуговування клієнтів ПриватБанк пропонує забезпечити спільними зусиллями охорону банківської інфраструктури від мародерів і вандалів. Тільки за останні 10 днів від підпалів, нападів і безглуздого знищення майна в містах Донецької та Луганської областей постраждали 38 банкоматів і 24 відділення ПриватБанку, захоплено 11 інкасаторських автомобілів. Спроби збройного захоплення відділень банку сьогодні ставляють під загрозу не тільки безпеку, але й життя клієнтів і співробітників банку.

Служба безпеки ПриватБанку готова забезпечити координацію зусиль міліції, СБУ, загонів самооборони громадян для відновлення безперебійної роботи банківської інфраструктури. Координацією такої роботи займається сьогодні особисто керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський, з яким можна оперативно зв’язатися за номером +38 050 328 80 22.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору