ПриватБанк знешкодив столичних скімерів

19 травня 2014, 13:01

11 травня в Києві Служба безпеки ПриватБанку спільно з працівниками Управління з боротьби з кіберзлочинністю ГУМВС України затримали шахраїв, що використовували для оплати товарів і отримання готівки підробні банківські картки різних українських банків.

Як повідомили в ПриватБанку, розшук цієї групи скімерів банк оголосив ще наприкінці минулого року після отримання звернень клієнтів із скаргами на несанкціоноване зняття грошей із карток. Завдяки системі відеоспостереження банку вдалося отримати фотографії шахраїв.

У результаті комплексу розшукових дій співробітники УВС затримали двох жителів столиці 1989 та 1990 років народження на місці злочину під час спроби зняти готівку з чужої картки через банкомат. Під час затримання у шахраїв було вилучено 37 підробних платіжних карток різних банків.

- Наша система моніторингу транзакцій дозволяє оперативно реагувати на спроби несанкціонованого доступу до карток і блокувати такі операції, що мінімізує ризики клієнтів, – говорить керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський.

За інформацією Служби безпеки банку для незаконного отримання даних про картки клієнтів шахраї використовували POS-термінал однієї з київських АЗС. За фактом шахрайських дій проти затриманих відкрито кримінальне провадження СО Деснянського РУ ГУМВС України в Києві.

Служба безпеки ПриватБанку нагадує, що в разі несанкціонованого зняття грошей із банківської картки власнику спершу потрібно заблокувати картку через банкомат або Інтернет-банк Приват24 чи зателефонувавши в банк. Також необхідно в найближчому відділенні банку написати заяву про несанкціоноване зняття грошей для проведення розслідування. Якщо факт скімінгу підтвердиться, гроші буде повернено на картку, а злочинців притягнуто до кримінальної відповідальності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору