ПриватБанк збільшить кредитні ліміти активним користувачам інтернет-банку Приват24 та послуги «Регулярні платежі»

14 квітня 2014, 10:49

ПриватБанк збільшить кредитні ліміти на картках понад 1,6 млн клієнтів – активних користувачів Інтернет-банку Приват24 та послуги «Регулярні платежі».

Як повідомили в банку, сума збільшення лімітів становить від 500 до 15 000 грн – залежно від рівня доходів клієнта. Щоб отримати можливість користуватися кредитними коштами банку в більшому обсязі, клієнти мають бути активними користувачами Інтернет-банку Приват24 або послуги «Регулярні платежі.

- Збільшення кредитних лімітів свідчить про високий рівень довіри банку до наших клієнтів. Це гарна підтримка для мільйонів українців у непростій економічній ситуації, – говорить заступник Голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – На початку року у зв’язку з політичними змінами в країні ми тимчасово обмежували доступ до кредитних коштів, що дозволило швидко стабілізувати ситуацію на фінансовому ринку. Сьогодні наші клієнти можуть розраховувати на додаткову кредитну підтримку від банку на доступних умовах.

Із початку квітня ПриватБанк встановив для клієнтів економний режим обслуговування заборгованості за кредитами на картках. Як повідомили в банку, з 1 квітня розмір обов’язкового мінімального платежу за кредитом становить 5% від суми заборгованості, але не менше 50 грн. Раніше користувачі кредитних лімітів повинні були щомісяця погашати не менше 7% від суми заборгованості.

На сьогодні кредитними картками банку користуються понад 17,5 млн власників пластикових карток, при цьому понад 10 млн клієнтів постійно використовують кредитні ліміти для оплати товарів і послуг. Загальний обсяг невикористаних кредитних лімітів на 1 квітня становить 30,6 млрд грн, обсяг використаних лімітів – 22,5 млрд грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору