ПриватБанк закликав жителів східних областей для безпеки частіше користуватися картками, а не готівкою і отримувати при цьому надбавку до зарплат і пенсій

06 червня 2014, 17:57

ПриватБанк звернувся до всіх своїх клієнтів в Донецькій і Луганській області з проханням в неспокійній обстановці частіше розраховуватися в магазинах картками, а не готівкою, а також використовувати термінали самообслуговування та Інтернет-банк Приват24. Оплата покупок картами дасть можливість жителям східних регіонів щомісяця збільшити зарплату на 5%, а пенсію на 10%.

Як повідомила прес-служба банку, сьогодні у відділеннях ПриватБанку більше 80% операцій та платежів клієнтів здійснюється в безготівковій формі, а при обслуговуванні корпоративних клієнтів частка безготівкових платежів з використанням Інтернет-банкінгу та інших віддалених каналів обслуговування досягає 100%. Сучасні послуги банку є набагато безпечнішими для клієнтів і співробітників, позаяк використання передових електронних платежів і пристроїв самообслуговування робить безглуздим напад на банк грабіжників.

- Будь-яку, абсолютно будь-яку послугу в ПриватБанку можна отримати без використання готівки і навіть не приходячи в банк, від комунальних платежів до отримання переказів та погашення кредитів, - говорить керівник Донецького регіонального управління Юрій Акуленко. - З урахуванням складної криміногенної обстановки в регіоні більшість відділень ПриватБанку працюють в режимі безготівкових операцій, що дозволяє убезпечити клієнтів і співробітників від нападів збройних злочинних банд.

Як зазначили в банку, сьогодні в Донецькій і Луганській областях працюють 1560 терміналів самообслуговування. Оплату з пластикових карт ПриватБанку приймають понад 16 200 торговельних точок і розплатитися за товари та послуги можна практично в будь-якому магазині, отримавши при цьому до 20% бонусів від вартості покупки. Крім того, з початку червня по 1-ше вересня ПриватБанк розпочав акцію, в рамках якої 5% всіх покупок за зарплатними картками і 10% за пенсійними картами жителів регіону будуть компенсовані банком.

Також ПриватБанк в умовах нестабільності в регіоні продовжує забезпечувати своєчасну виплату всіх зарплат, пенсій і соціальних платежів. Так, за даними банку, в травні через карти та рахунки банку виплачено понад 560 мільйонів гривень зарплат шахтарям, працівникам державних підприємств і організацій. Завдяки пенсійним та соціальними картками, своєчасно і без загрози безпеки клієнтам у Донецькій і Луганській областях банком виплачено понад 760 млн грн пенсій та 239 млн грн соціальних платежів.

Как создать демо счет и вести на нем торговлю? forex открыть счет

Поділитись

Коментарі

Вгору