У парку Хіміків встановили скейтпарк та скеледром

06 червня 2014, 17:21

Чотири конструкції для власників велосипедів та скейтів встановили в парку Хіміків біля футбольного поля. Їх виготовила Всеукраїнська федерація екстремальних видів спорту кілька років тому. Скейтпарк уже побував у Ювілейному парку та на набережній. Цього сезону він радуватиме жителів Хімселища до осені. Так само, як і переносний скеледром.

Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

На появу дерев’яних та металевих гірок чекали з нетерпінням. Директор КП “Дирекція парків” розповідає, що неодноразово отримував відповідні звернення від черкасців. Ще не встигли працівники підприємства встановити конструкції, як їх облюбували хлопчаки. 12-тирічний Сергій каже, що тепер щодня кататиметься тут.

- Ми намагаємося залучати молодь до спорту та змістовного дозвілля. Цього року в парку Хіміків також встановили стінку для скелелазіння, – говорить директор КП “Дирекція парків” Олександр Радуцький. – Ці об’єкти приваблюють людей, проте ми закликаємо відвідувачів, а це переважно молодь, бути обережними під час використання скеледрому та скейтпарку.

Висота скеледрому сягає трьох метрів, тож фахівці радять підкорювати його у зручному взутті, а дорослих – страхувати дітей. Малюкам до 6 років – зась.

- Торік скеледром був установлений у Долині троянд. Інтерес до нього, як і до самого виду спорту високий, та останній досить специфічний і важкий технічно, тож не є масовим, – розповідає президент Черкаської обласної федерації альпінізму і скелелазіння В’ячеслав Полежайко.

КП “Дирекція парків” запрошує на активний відпочинок до парку Хіміків. Пропозиції щодо роботи парку надавайте за телефоном 63-25-34.

Поділитись

Коментарі

Вгору