ПриватБанк пропонує купувати квитки у кінотеатр онлайн

12 травня 2014, 10:51

Сервіс bilet.pb.ua додав нову послугу вибору й оплати квитків у кінотеатри. Уже сьогодні онлайн-купівля квитків у кіно доступна жителям Києва,  Дніпропетровська, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Кривого Рогу, Маріуполя, Миколаєва, Одеси, Рівно, Сімферополя, Тернополя, Харкова, Херсона, Хмельницького та Черкас.

Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

- Купувати квитки в кінотеатри через Інтернет значно зручніше, ніж бронювати квитки телефонуючи, оскільки не потрібно приїжджати заздалегідь, щоб встигнути викупити броню, і стояти в черзі в касу, – зазначає керівник Центру продажу квитків ПриватБанку Христина Кармазіна. – Ми запрошуємо до співпраці всі кінотеатри України, а також інформаційні сайти, що можуть у себе поставити веб-віджет для продажу квитків.

Сайт квитків bilet.pb.ua, на якому можна швидко та зручно вибрати й оплатити будь-які квитки на транспорт, футбольні матчі, спортивні та культурні заходи було запущено ПриватБанком у березні. Як повідомили в банку, сервіс дозволяє вибирати квитки в режимі одного кліка й оплачувати їх пластиковими картками будь-яких українських банків. Квиток, що надійшов клієнтові на e-mail необхідно роздрукувати, а чи підлягає він обміну або ні, зазначено на квитку.

ПриватБанк впровадив продаж електронних квитків у 2009 році. Сьогодні через Приват24, мобільний платіжний додаток або термінал самообслуговування банку можна замовити й оплатити квитки на всі види транспорту; футбольні, баскетбольні та хокейні матчі; культурні заходи. За підсумками 2013 року, кожний четвертий електронний квиток на поїзди Укрзалізниці було оформлено через сервіси ПриватБанку.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору