ПриватБанк оголосив нагороду за затримання грабіжника-невдахи в Смілі

20 вересня 2019, 17:00

ПриватБанк оголосив про виплату гарантованої винагороди в розмірі 50 000 грн за будь-яку інформацію, яка допоможе затримати злочинця, який намагався пограбувати відділення банку в м Сміла (Черкаська область).

За даними банку, 20 вересня вранці невідомий молодий чоловік зайшов до відділення у м. Сміла і представившись співробітником компанії по обслуговуванню банківської техніки, спробував проникнути в приміщення касового вузла під приводом заміни техніки для перевірки автентичності купюр.

Після відмови у вільному доступі до каси, грабіжник став погрожував касиру предметом, що нагадує зброю. Однак спроба заволодіти грошима завершилася фіаско: касир встигла непомітно натиснути кнопку виклику охорони, що змусило грабіжника бігти.

Групі охоронної компанії і поліції, що прибули на місце, на жаль, затримати злочинця на "гарячому" не вдалося. За фактом спроби пограбування відділення банку ведеться слідство.

Служба безпеки банку зазначає, що за будь-яку інформацію про особу злочинця, яка допоможе якнайшвидше розкрити злочин, буде виплачено винагороду в розмірі 50 000 гривень.

Передати інформацію в банк можна за телефонами (067) 565-12-34, електронною поштою [email protected], а також будь-яким іншим зручним способом. Анонімність гарантується.

Коментарі

Вгору