Пристрасті по “Прозорро”, – черкаські владці звинуватили громадських активістів у бездіяльності та популізмі

21 листопада 2016, 11:36
Фото: Про все

Фото: Про все

Сьогодні громадські активісти Черкас особисто вручили міському голові Анатолію Бондаренку звернення про накладення вето на рішення Черкаської міської ради від 17 листопада про скасування допорогових закупівель електронної системи "Прозорро". Це викликало досить агресивну реакцію з боку міської влади, представники якої, натомість, звинуватили громадськість у бездіяльності та популізмі, а сьогоднішню акцію активістів назвали "цирком".

Зокрема, міський голова заявив, що громадськість на нього тільки жаліється,  пишучи звернення в усі інстанції, у т.ч. і до Юлії Тимошенко, замість того, щоб подякувати за те, що систему "Прозорро" взагалі запустили в Черкасах.

- От у цьому і сутність самих громадських організацій. Коли ми разом з нашим колективом йдемо прибирати набережні, я вас не бачу там з пакетами. А от писати ви можете. Я взагалі хотів би перевірити ці громадські організації. В них хоч по одній людині є, мені цікаво? - звернувся до активістів Анатолій Бондаренко.

Секретар міської ради Олександр Радуцький у свою чергу звинуватив активістів, в тому, що вони невідомо чим займаються.

- Шановні громадські активісти, якщо ви такі прозорі, я прошу вас викласти в мережу за 2015 рік інформацію про свої доходи. І чому, коли всі в країні працюють -  бо, як не як уже 9-та година - ви знаходитесь тут, у міській раді? Мені не треба нічого пояснювати, ви спочатку зверніться в податкову, а потім в соцмережах викладіть інформацію про ваші податки за 2015 рік. А то у нас всі безробітні і вчать інших як жити, - зазначив секретар міської ради.

Після словесної суперечки між активістами і очільниками міста, Анатолій Бондаренко все ж таки дав вказівку чиновникам  показати активістам сумнозвісне рішення міської ради від 17 листопада. Також він зазначив, що відповідь на звернення надасть у порядку встановленому законодавством.

Фото: Про все

Фото: Про все

Нагадаємо, що сьогодні представники низки громадських організацій прийшли до Черкаської міськради, аби змусити міського голову Черкас ветувати рішення міської ради. За словами активістів, вони і надалі планують відстоювати інтереси громади  Черкас як у судовому порядку, так і не виключаючи організації акцій протесту.

Коментарі

Штатс сказав:

Отакої! Кузькину мать показав вам мер та Радуцький.Думаю,що термін ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО цим особам невідоме.У школі їх цьому на вчили,а з інститутами у них швах!

Вгору