Прикриті поліцією газові заправки в Черкасах знову працюють (фото)

01 листопада 2017, 08:44

Нелегальні автогазозаправні станції, діяльність яких нещодавно припинили правоохоронці, відновили свою роботу. Про це сайту vikka.ua повідомив черкаський журналіст Вадим Комаров.

Мова йде про АГЗС із обладнанням фірми "СТС", що розташовані за такими адресами: вул. Надпільна, 218; вул. Смілянська, 145\2; вул. Митницька, 17; вул. Чигиринська, 66\2.

При цьому протягом останнього часу жодних дозволів на розміщення чи відновлення діяльності газових заправок у міській раді не надавали. Про це повідомив секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.

- За моєю інформацією, жодного проекту рішення щодо цих АГЗС не готувалося жодним департаментом. На виконком також не було надано ніяких проектів рішень, які б забезпечили розміщення цих об’єктів, – наголосив він.

Нагадаємо, що 22 вересня цього року, слідчі прокурори спільно з працівниками поліції припинили незаконну діяльність мережі автозаправних станцій на території міста. Правоохоронці начебто поставили крапку в розкритті незаконної "газової схеми". Під час обшуків було вилучено документацію, що підтверджує реалізацію скрапленого газу, кошти в сумі понад 87 тис. грн та газозаправне обладнання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору