Прийшов час з’їсти “галстук”! – активісти вимагають відремонтувати дороги в Черкасах (фото)

12 квітня 2018, 09:56

Фото "Про все".

Сьогодні активісти ВГО "Авто Євро Сила" влаштували біля будівлі, де проходитиме сесія Черкаської міськради, перфоманс з шинами та плакатами. Вони вимагають від міського голови Черкас Анатолія Бондаренка виконати свої обіцянки та відремонтувати дороги у місті. 

Також активісти вимагають від влади створити комісію з ремонту доріг.

До будівлі вони принесли свої шини, "порубані" на черкаських дорогах із початку року.

Фото "Про все".

- Ще у 2015 році він (Анатолій Бонадаренко., - ред)  обіцяв, що не буде жодної ями. В результаті ситуація все гірше і гірше. Дороги робляться аби як, бюджетні кошти списуються, немає ніякого контролю. Ми вимагали, щоб був контроль з боку громадськості. Минулого року нас включили до комісії, але ми зрозуміли, що вона фейкова. Вона нічого не робила і переформатувалася в комісію, яка контролює дороги, що вже зроблені, - зазначив у коментарі "Про все" керівник ВГО "Авто Євро Сила" Черкаси  В'ячеслав Дзюблик. - Зараз ми хочемо, аби знову не повторилася така ситуація, щоб була створена комісія - народна, відкрита, прозора. Коли ми зможемо контролювати ремонт доріг. Тому що щодня гроші на щось витрачаються, а дороги все гірше і гірше. Вже є просто непроїзні вулиці. На акцію ми принесли нашу "гуму", "порубану" на дорогах міста з початку цього року.

Фото "Про все".

Нагадаємо, нещодавно представники ГО вже проводили своєрідну акцію протесту -  біля ям на міських дорогах з'явилися інформаційні матеріали з Анатолієм Бондаренком "400% премії я отримав за цю вибоїну".

Фото "Про все".

 

Квентін Буратіно сказав:

Безкарність породжує “беспредел”. І навпаки. Поки при владі будуть недоумки,вибачте,всі інші будуть потерпати. Воно в своєму житті нічого путнього не зробило, зате у владі. Пора громаді об’єднуватися і викидати ту шваль з кабінетів

Олег. сказав:

Тех Всех ЗАСЕДАЛ взять и покатать на таврии чтобы хорошо прочувствовали ЖО…ОЙ дороги.а то им на лексусах все дороги хороши

Вгору