Очільник міської освіти обіцяє «зрушити» з місця ремонт спортзалу в п’ятій школі

12 квітня 2018, 09:33

Директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов продовжує ознайомчі візити в підпорядковані заклади. У п’ятницю, 6 квітня, він побував у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 та дізнався про умови, в яких навчають дітей. Нині тут здобуває знання 750 учнів.

Як відзначають у департаменті освіти та гуманітарної політики, гострою проблемою школи постало питання зі спортивним залом. Його ремонт розпочали ще в 2012 році, утім, і досі не завершили. Через це повноцінні уроки фізкультури учні мають лише восени та на весні, за сприятливих погодних умов.

– Ця проблема тягнеться із року в рік, – констатував директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. – Врешті, ми повинні вирішити це питання раз і назавжди. Зроблю все можливе, щоб вплинути на завершення цього виду робіт і діти могли займатися фізичною культурою у комфортних умовах.

За інформацією департаменту, в бюджеті міста на нинішній рік для завершення ремонту в спортзалі передбачили 2 641 207 грн.

У цій школі частково оновлені санвузли, бібліотека, гардероб, двері в кабінетах.

За повідомленням прес-служби ЧМР.

 

Вгору