Прозорість і підзвітність, – Антон Царюк про пріоритети у відновленні постраждалого будинку в Умані

17 листопада 2023, 10:48

В Умані триває процес відновлення багатоквартирного будинку, поруйнованого російською ракетою. Підготовчі роботи – на стадії завершення. Згодом будівельники перейдуть до виконання робіт.

Про це повідомив заступник очільника області Антон Царюк.

Він зустрівся з підрядником, місцевою владою та жителями. Разом обговорили деталі перебігу відновлювальних робіт на об’єкті.

– Питання реконструкції будинку для обласної влади принципове та одне із пріоритетних, – наголосив Антон Царюк. – Тож кожен на своєму місці має працювати на 100% якісно та відповідально. І це стосується всіх: замовника, забудовника, підрядника.

Заступник голови ОДА нагадав, що проект відновлення фінансується з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Зокрема, з держбюджету на нього спрямовано понад 67 млн грн. А з бюджету Уманської міськради передбачено співфінансування в сумі 7 млн грн.

– Реалізацію проекту контролює робоча група «Прозорість і підзвітність», – наголосив Антон Царюк. – Моніторинг усіх етапів. Нульова толерантність до зловживання під час освоєння коштів. Контроль за перебігом робіт. Тісна комунікація на всіх рівнях. Бачимо проблемні чи суперечливі питання – реагуємо та виправляємо. Приклади таких уже маємо. Все це – пріоритети в нашій роботі. Бо громада має точно знати, на що спрямовуються бюджетні кошти.

Принагідно заступник очільника області – керівник робочої групи запевнив, що процес відновлення багатоквартирного будинку максимально прозорий. А кожен етап – на постійному контролі відповідних служб.

Також Антон Царюк звернув увагу обласного департаменту будівництва, що оплата виконаних робіт має здійснюватися за актам, в яких зазначено обʼєктивні, не завищені ціни, що відповідають ринковим.

Нагадаємо, робочу групу «Прозорість і підзвітність» створено при Черкаській ОВА як додатковий інструмент контролю та комунікації. До її складу увійшли, зокрема, представники правоохоронних органів Черкащини.

За інформацією пресслужби Черкаської ОВА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору