Протягом квітня короткостроково перекриватимуть дорогу Черкаси-Канів

11 квітня 2018, 09:10

Адміністрація ДП “Черкаське лісове господарство” інформує, що понад трасою Черкаси-Канів продовжується ліквідація наслідків сніголаму, який пройшов областю 17-19 січня 2018 року.

Для того, щоб прибрати аварійні, небезпечні та потенційно небезпечні дерева (нахилені, надламані, з пошкодженою кореневою системою), протягом квітня здійснюватимуться короткострокові перекриття дороги.

Працівники лісового господарства для забезпечення безпеки дорожнього руху при виконанні даних робіт,залучатимуть співробітників Національної поліції в Черкаській області.

Адміністрація ДП “Черкаське лісове господарство” звертається до водіїв, громадян з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які необхідні для безпечного виконання лісогосподарських робіт.

Нагадаємо, що під час негоди на Водохреща ліси Черкаського лісгоспу найбільше постраждали від сніголаму, адже Черкаський район має найвищу лісистість в області – 37%, і переважна більшість лісів – соснові. Саме їх нещадно понівечив сніголам. Йдеться про тисячі гектарів пошкодженого та поваленого лісу, який необхідно прибрати.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Коментарі

гость сказав:

за шо боролись на то и напоролись… и все молчат и все терпят……страна терпил

гость сказав:

ребята это писец с канева на черкаси ехал 3 часа …..жесть

гость сказав:

ни при одной власти такого не было……….

Вгору