Проти голови Апеляційного суду Черкаської області відкрили дисциплінарну справу

27 вересня 2016, 23:46

a97503469e8798879b65eedaed2afa6f1

Вища кваліфікаційна комісія суддів відкрила дисциплінарну справу щодо голови Апеляційного суду Черкаської області Володимира Бабенка, пише Судово-юридична газета.

Нагадаємо, що в листопаді 2013 року в Апеляційному суді виник конфлікт між головою суду та одним із суддів - Сергієм Бондаренком.

Тоді Володимир Бабенко викликав до себе Бондаренка і зажадав, щоб суддя виніс рішення по одному майновому спору. Суддя це зробити відмовився і записав розмову з суддею на диктофон. Після цього, за словами Сергія Бондаренка, в суді у нього почалися проблеми.

У 2015 році аудіозапис був оприлюднений суддею, а інформація про дії Володимира Бабенка була оголошена на XIII з'їзді суддів. У відповідь Володимир Бабенко заявив про тиск на нього з боку Сергія Бондаренка і його захисту та навіть у замаху на своє життя.

У вересні 2016 року ситуацію в Апеляційному суді Черкаської області розглянула Рада суддів України, проте члени РСУ дійшли висновку, що ряд фактів, зазначених Сергієм Бондаренком, не знайшли підтвердження. У цій справі працювали дві комісії РСУ в 2015 і 2016 роках. Сергій Бондаренко заявив, що розгляд його справи був необ'єктивним.

На засідання ВККС з'явилися Сергій Бондаренко з адвокатом і народний депутат Єгор Соболєв.

Володимир Бабенко засідання Комісії проігнорував. Наразі Сергій Бондаренко та Володимир Бабенко перебувають у відпустці. Нагадаємо, що цю справу ВККС розглядатиме і після 30 вересня, оскільки дисциплінарну справу було відкрито до вступу в силу змін до Конституції. Дата нового засідання з розгляду цієї дисциплінарної справи поки що невідома.

Поділитись

Коментарі

Вгору