Протести обурених черкащан закінчились знесенням бетонного паркану (фото)

09 березня 2016, 18:36
Фото: Про Все

Фото: Про Все

У Черкасах мешканці будинку по бульвару Шевченка, 352  продовжують протестувати проти забудови по-сусідству. Вони вже зібрали підписи під зверненням до прокуратури, завтра збираються йти до міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, а нині самі розпочали зносити бетонну огорожу.

На збори мешканці будинку зібрались сьогодні підвечір. До них приїхав директор департаменту архітектури й містобудування Артур Савін і головний архітектор міста Віталій Чернуха.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

- У дворі нашого будинку планують будувати 5-поверхову будівлю. За цілий день документів на будівництво нам ніхто так і не показав. Про саму забудову ми довідалися буквально сьогодні, як побачили паркан. Нас ніхто не питав і громадських слухань не було, - каже мешканець будинку Ярослав Ткаченко.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Досі на цьому місці, за словами мешканців будинку, був невеликий баскетбольний майданчик.

Артур Савін запевнив людей, що він доповість про цю проблему міському голові та порадив людям прийти завтра ініціативною групою у мерію. Пообіцяв запросити туди і представника забудовника, який сьогодні на збори не прийшов.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Натомість мешканці будинку вирішили самотужки припинити будівництво вже сьогодні. Спершу вони спробували примусити водіїв вантажівки та крану прибрати техніку з двору.

- Залазьте в машину і забирайте те, що ви сьогодні привезли, - вигукували обурені мешканці.

Коли ж водії не відреагували, мешканці розпочали розбирати паркан самостійно.

Наразі на місце події приїхали поліцейські.

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Фото: Про Все

Поділитись

Коментарі

Вгору