Проскурня подав заяву на звільнення з черкаського театру

17 вересня 2015, 10:52

10906103_10202303416465373_285506172410416588_n

В.о. художнього керівника Черкаського драматичного театру Сергій Проскурня подав заяву на звільнення із займаної посади.

Про це він повідомив щойно під час свого виступу на сесії облради.

- Для того, щоб вирішити цей безумний конфлікт, я зараз подаю заяву на звільнення за власним бажанням, - наголосив Сергій Проскурня.

Перед цим з трибуни виступили представники театру, які звернулися до депутатів з проханням звільнити в.о. художнього керівника черкаського театру Сергія Проскурню із займаної посади.

- Ми бачимо, що відбувається цілеспрямоване знищення нашого театру та культури вцілому. Сергій Проскурня був делегований сюди при Януковичі через Ганну Герман для того, щоб режесувати концерти презентації Партії Регіонів. У нас конфлікт колективу театру з в.о. художнього керівника. Він нас не влаштовує, заберіть його на Банкову, - зазначили актори театру.

Вони звернулися з проханням оголосити конкурс на призначення начальника культури області, директора та художнього керівника театру з урахуванням думки представників колективу театру та громадськості.

- Нас підтримують колеги з усієї України. Хочеться вірити, що це не призведе до виникнення театрального майдану. Він може розпочатися з Черкас і піти хвилею усією країною, - наголосили актори.

 

 

 

Коментарі

Вгору