Прокинулась від вибуху і від того, що горщик прилетів в голову: постраждала від ракетного удару уманчанка

28 квітня 2023, 10:55

В Умані тривають роботи з ліквідації наслідків влучання ракети в будинок. Десятки родин, квартири яких постраждали від вибуху, наразі перебувають на місці події.

Про це повідомляє журналіст Про все з місця події.

Уманчанка Зоя Вікторівна в момент влучання спала. Її квартира розташована на 4-ому поверсі, поряд зі зруйнованими квартирами.

"Прокинулась від вибуху й від того, що квітковий горщик прилетів мені в голову, розповідає пенсіонерка у коментарі Про все. - Ми почали бігти на вулицю й вже зрозуміли, що сталося. Перший під'їзд миттєво обвалився. На дворі, перший час, не було чути жодного крику. Сусідці на п'ятому поверсі пощастило. Виходила за 5 хвилин до влучання на балкон покурити. Балкон за кілька метрів до місця, куди вдарила ракета.

За кількасот метрів ще одна ракета влучила в склади з побутовою технікою. На місці рятувальники поки ліквідовують наслідки. Поряд із будівлями сидять власники бізнесу, який базувався на складах. Біля входу лежить понівечена побутова техніка. За інформацією рятувальників, які тут працюють, на складах обійшлося без жертв.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору