Прокурори виявили порушення у сфері безпеки руху на залізничному транспорті

28 березня 2014, 08:28

Органами прокуратури області проведено перевірки щодо додержання законів України «Про транспорт», «Про залізничний транспорт» в діяльності державних контролюючих органів області, інформує прес-служба відомства.

Установлено, що службові особи УДАІ УМВС України в Черкаській області та Управління Укртрансінспекції в області не забезпечили виконання вимог зазначеного законодавства, а саме, не усували порушення правил утримання та експлуатації залізничних переїздів, не повно проводили перевірки суб’єктів господарювання, не контролювали виконання приписів та не завжди належно забезпечували безпеку дорожнього руху на території області.

В діяльності структурних підрозділів ДП «Одеська залізниця» прокурорами виявлено ряд порушень щодо вжиття вичерпних заходів з приводу контролю за додержанням нормативних актів з питань безпеки руху, організації навчання та проведення перевірок знань працівників, а також якості проведення їх медичного огляду.

За результатами перевірки на усунення порушень законодавства прокуратурою області на адресу керівництва вказаних установ внесені подання, а також припинено незаконне використання 9 під’їзних колій та 5 стрілочних переводів.

 

Вгору