Прокурор області дякує черкащанам за витримку та спокій під час проведення мирних акцій

20 лютого 2014, 10:51

На територіях деяких областей держави розпочалися масові заворушення, які відзначилися численними порушеннями громадського порядку, що призводили до травмування і загибелі людей, захопленням адміністративних будівель, та знищенням майна громади.

Водночас, вчора в місті Черкаси відбулося мирне зібрання громадян, під час якого не допущено порушень чинного законодавства. Аналогічні зібрання відбулися в більшості міст і селищ області.

- Дякую черкащанкам за витримку та спокій під час проведення мирних зібрань, - зазначив прокурор області Геннадій Дем’яненко.

Однак, вчора в с. Подібна Маньківського району Черкаської області група невідомих осіб, на автомобільній дорозі сполученням Київ - Одеса, паралізувала рух транспортних засобів та підпалила пасажирський автобус, нанісши тілесні ушкодження її пасажирам. При цьому загинув один із учасників цієї акції.

За даними фактами органами внутрішніх справ зареєстровано кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 194, ч. 1 ст. 279, ч. 2 ст. 286, ч. 1 ст. 294 КК України (умисне знищення та пошкодження майна, блокування транспортних комунікацій, порушення правил безпеки дорожнього руху, масові заворушення). Наразі проводиться розслідування.

Прокурор та колектив органів прокуратури Черкаської області висловлює щиросердне співчуття сім’ям осіб, які загинули під час протистоянь.

- Ще раз закликаю черкащан та гостей області не піддаватися на провокаційні заклики та утриматися від порушень чинного законодавства, - додав Геннадій Дем’яненко.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору