Прокуратура в судовому порядку вимагає повернути державі з незаконної оренди майно дитячої оздоровчої бази

22 лютого 2018, 13:20

З метою відновлення інтересів держави та усунення порушень чинного законодавства щодо збереження майна оздоровчого закладу Черкаською місцевою прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання недійсним договору оренди комплексу будівель і споруд дитячої оздоровчої бази.

Прокуратурою встановлено, що вказаний вище комплекс загальною площею 6068,90 кв. м, вартістю 1,5 млн. грн., передано в оренду одному з благодійних фондів міста Черкаси поза конкурентними засадами, при цьому не вжито заходів щодо визначення найбільш економічно вигідного для територіальної громади міста розміру орендної плати.

Оскільки вказаний договір суперечить вимогам Закону України «Про оренду державного та комунального майна» та порушує правила конкуренції, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом.

На цей час ухвалою господарського суду Черкаської області відкрито провадження у справі, судовий розгляд триває.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Любов Болехан сказав:

Как это страшно коммунальные поликлиники.никто ничего не знает,врачи принимают людей осматривая их от порога ,боясь к человеку дотронуться.Реформа Супрун в действии ,скоро лечить будут по телефону.Куда мы катимся????

Вгору