Прокуратура судитиметься із підприємством, яке не розірвало договір на реконструкцію стадіону у Ватутіному

20 травня 2024, 18:57

Прокуратура подала до суду на підприємство, яке мало робити реконструкцію стадіону у Ватутіному. На це планували витратити понад 13 мільйонів гривень.

Упродовж 2021-2023 років Департамент будівництва Черкаської ОДА провів 3 публічні закупівлі робіт з реконструкція стадіону «Шахтар» на загальну суму майже 27 млн грн, переможцем яких виявилось одне й те ж товариство.

Департаментом та підрядником через відсутність бюджетного фінансування було укладено додаткові угоди, якими обсяги робіт зменшено на 8 млн грн. Але, наступного дня Департамент будівництва Черкаської ОДА оголосив про здійснення нової закупівлі по реконструкції стадіону на 13,5 млн грн.

Реагуючи на суспільний резонанс та з метою перевірити доцільність витрати такої суми під час війни, прокуратура вирішила втрутитися в процес закупівлі. Проте керівництво товариства проігнорувало пропозиції припинення договору, а уповноважені органи нічого не робили з цього приводу, з метою запобігання безпідставного витрачання бюджетних коштів. Через це Черкаська обласна прокуратура подала до суду позовну заяву про розірвання договору підряду на суму понад 13 млн грн.

Ухвалою Господарського суду Черкаської області відкрито провадження у справі, судовий розгляд триває.

За інформацією пресслужба Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору