Прокуратура стала на захист прав дитини, позбавленої батьківського піклування

09 липня 2015, 12:02

31231Прокуратурою Монастирищенського району скеровано до суду позовну заяву в інтересах неповнолітнього до товариства про встановлення нікчемності правочину та застосування наслідків його недійсності, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Установлено, що у 2006 році між товариством та неповнолітнім, в порушення вимог цивільного законодавства, без дозволу його батька, укладено договір оренди землі сільськогосподарського призначення, площею 2,7 га, вартістю 166 тис грн, яка розташована в адміністративних межах Долинківської сільської ради.

У 2009 році рішенням суду батька було позбавлено батьківських прав, а неповнолітньому надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування та призначено опікуна.

Про існування вказаного договору законному представнику стало відомо лише в 2015 році після звернення до відповідача з вимогою повернути земельну ділянку. Крім того, примірник договору оренди власнику землі також не передавався.

З метою захисту інтересів неповнолітнього прокуратура звернулась з позовом до суду, наразі відкрито провадження у справі.

Коментарі

Вгору