Прокуратура шукає власників землі у Соснівці, де викорчували три десятки дерев

20 листопада 2015, 17:29

1352757139

За фактом порубки 28 жовтня цього року дерев по провулку Боженка в м. Черкаси, що заподіяло істотної шкоди охоронюваним інтересам держави в особі Черкаської міської ради, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.

Зазначене кримінальне провадження розслідується СВ Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, процесуальне керівництво у ньому здійснюється прокуратурою м. Черкаси.

В ході проведення слідчих дій встановлено факт знесення дерев в кількості 29 штук, з яких: 24 сосни, 3 дуби, 1 клен та 1 шовковиця. Також встановлено, що лісові насадження були знесені на території земельних ділянок, що належать фізичній особі, яка набула їх у власність декілька років тому на підставі договорів купівлі-продажу.

Хід розслідування вказаного провадження контролюється прокуратурою м. Черкаси. Наразі вживаються оперативні заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження та допиту в якості свідків первинних власників зазначених земельних ділянок, вживаються заходи щодо перевірки факту відшкодування відновлювальної вартості зелених насаджень всіма їх власниками, в тому числі і на момент первісного відведення цих земельних ділянок, а також законності дій відповідальних службових осіб, якими надавались погодження щодо можливості відведення земельних ділянок при передачі землі під житлове будівництво в оренду та у власність особам.

На даний час розслідування триває, по його завершенню прокуратурою буде прийнято остаточне рішення в межах чинного законодавства.

Поділитись

Коментарі

Вгору