Прокуратура розшукує осіб, які скоїли розбійний напад на пенсіонерку в Смілі

13 березня 2017, 21:55

Йдеться про подію, яка мала місце 14 лютого поточного року по вул. Комарова в м. Сміла, Черкаської області - тоді було скоєно розбійний напад на пенсіонерку з проникненням у домоволодіння. Невідомі особи відкрито заволоділи грошовими коштами та золотими виробами, після чого зловмисники з місця пригоди зникли на мікроавтобусі білого кольору схожого на VOLKSWAGEN Transporter, Mercedes Vito, Citroen Jumpy в невідомому напрямку, повідомляють у Смілянській місцевій прокуратурі, пише "Сміла".

Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України. Наразі проводяться слідчі дії.

З огляду на викладене, прокуратура звертається до очевидців, а також осіб яким відомі будь-які обставини вказаного кримінального правопорушення (зокрема, осіб у яких наявні відеозаписи з камер спостереження по вул. Громова, по вул. Шевченка, відеозаписи з відеореєстраторів автомобілів, які перебували 14.02.2017 з 14:00 по 21:00 годину на вказаних вулицях м. Сміла з проханням звернутися до Смілянської місцевої прокуратури.

Адреса: м. Сміла, вул. Ю. Кондратюка, 25, телефон прокурора 098-627-91-88.

Сергій сказав:

Прокуратура “кришує” поліцію. Ніхто нікого не розшукує. Правди не доб’єтесь. Зі власного досвіду!

Вгору