Прокуратура області подякувала всім, хто допоміг 2-річному хлопчику

31 травня 2016, 08:02

5667767_0У жовтні минулого року на веб-сайті прокуратури Черкаської області та в засобах масової інформації було розміщено прохання допомогти подолати онкологічне захворювання дитині співробітників прокуратури області.

Спільними зусиллями колективу прокуратури та всіх небайдужих людей було зібрано благодійні кошти для лікування 2 - річного хлопчика.

"Приємно повідомити, що після завершення основного етапу лікування була відмічена позитивна динаміка в боротьбі із хворобою, що дарує надію та віру на подальше повне одуження малюка.

Хотілося б висловити найщиріші слова вдячності всім людям, що долучилися до благодійності, тому що відчути увагу і піклування у важку хвилину життя важливо для кожної людини. Тільки гарячі серця, благородність і доброта можуть зробити життя іншої людини кращим.

Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальну цінність, а ще й радощі та надію. І будьте впевнені, безкорисна доброта та щедрість повернуться до Вас процвітанням і успіхом", - дякують всім небайдужим у прокуратурі області.

Вгору