Прокуратура Черкащини зацікавилася міським головою, який не давав депутатам працювати

28 червня 2020, 12:12

За інформацією слідства, міський голова не повідомив частину депутатів про дату та час скликання сесії, чим позбавив їх права доступу до засідання. Сесію він, однак, не відмінив - провів її за 15 хвилин.

Прокуратура області 26-го червня скерувала до суду обвинувальний акт стосовного міського голови одного з районних центрів Черкащини.

За версією слідства, обвинувачений, обіймаючи посаду органу місцевого самоврядування, всупереч інтересам міста створив штучні перешкоди в роботі депутатів міської ради.

У подальшому міський голова, знаючи про відсутність на сесії частини депутатів, умисно підписав незаконно прийняті рішення ради.

Прокуратура наголошує, що через дії міського голови депутати були відсутніми на сесії, тому не могли представляти інтереси виборців, приймати важливі для громади міста рішення, голосувати, вносити пропозиції, зміни та поправки в рішення.

За інформацією пресслужби  прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

Він уже так зробив на “Канівській сесії”, коли засідання проводив ним же обраними для поїздки депутатами у приміщенні музею, коли розподіляли за своїм баченням 70 млн. бюджетних грошей. Усе зійшло з рук. Як тільки не намагався Радуцький покарати мера – нічого не вийшло. А,як ми знаємо, безкарність породжує вседозволеність. От і маємо наступні неадекватні дії із депутатами міськради.

Акробат :

Про проведення сесії не знали тільки БИКИ,які повтікали від стада! Що за брехні? Ті,хто живе для міста- всі прийшли,а ті,хто живе слугуючі комусь- ті ігнорнули!

Марат Бабанський :

Про проведення сесії не знали тільки БИКИ,які повтікали від стада! Що за брехні? Ті,хто живе для міста- всі прийшли,а ті,хто живе слугуючі комусь- ті ігнорнули!

Вгору