Прокуратура через суд вимагає повернути державі незаконно виділену земельну ділянку

20 червня 2018, 17:29

Золотоніською місцевою прокуратурою в ході моніторингу додержання земельного законодавства органами державної влади встановлено порушення Головним управлінням Держгеокадастру в Черкаській області норм ст.ст. 116, 118, 121, 155 ЗК України.

Встановлено, що наказом Головного управління затверджено документацію із землеустрою та надано у власність зі зміною цільового призначення  жителю Золотоніського району для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку загальною площею 1,9174 га.

Водночас прокуратурою встановлено, що чоловік скористався правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки ще у 2005 році.

За даних обставин, наказ Головного управління Держгеокадастру в Черкаській області, яким затверджено документацію із землеустрою та надано у власність без зміни цільового призначення  для ведення особистого селянського господарства земельну ділянку загальною площею 1,9174 га, якими порушено порядок набуття права володіння та користування землями державної власності, є незаконним, прийнятий всупереч положень ст.ст. 116, 118, 121, 155 ЗК України, а тому підлягає скасуванню.

Враховуючи вказане, з метою поновлення порушених інтересів держави Золотоніська місцева прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування майна з чужого незаконного володіння, а саме земельної ділянки площею 1,9174 га.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури.

Вгору