Проїзд у черкаських маршрутках може подешевшати

08 липня 2014, 14:54

Ціни на проїзд у черкаських маршрутках, які з 7 липня зросли до 3 грн, переглянуть. З такою пропозицією сьогодні під час сесії міської ради виступив "батьківщинівець" Микола Добровольський. 

Його звернення підтримала більшість депутатів (за проголосувало 57 осіб).

На його думку, для встановлення нового тарифу на проїзд у міському транспорті  не було проведено громадських слухань, а сам тариф немає чіткого обгрунтування.

- Сьогодні окремі перевізники не підняли тариф на проїзд. Наприклад, № 25 та № 28 маршрутки перевозять людей за старою ціною - 2 грн 50 коп. Маршрут № 36 перевозить пасажирів за 2 грн. Керівник цього підприємства повідомив мені, що вартість проїзду у 2 грн не є досить прибутковою, але така ціна покриває затрати, що дає можливість підприємству виживати, - зазначив Микола Добровольський.

Також він акцентував увагу на тому, що громадяни, які користуються громадським транспортом, не є багатіями, тому підняття цін на проїзд для них є болісним.

Нагадаємо, рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси прийнято на засіданні міського виконавчого комітету 3 липня. Відповідно до нього, із 7 липня проїзд у міських маршрутках становить 3 гривні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору