З понеділка проїзд у міських маршрутках становитиме 3 гривні (рішення)

03 липня 2014, 17:44

 

Рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м. Черкаси прийнято на засіданні міського виконавчого комітету 3 липня. Відповідно до нього, із 7 липня проїзд у міських маршрутках становитиме 3 гривні.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Ще на початку квітня до департаменту економіки та розвитку надійшли звернення перевізників із проханням підвищити вартість проїзду в міському пасажирському транспорті, оскільки з початку 2014 року відбулось суттєве підвищення цін на автогуму та запасні частини (в межах 50-60%), пальне (в межах 45-60%), на інші складові собівартості перевезень.

23.04.2014 в засобах масової інформації було оприлюднено проект регуляторного акту «Про встановлення тарифу на проїзд у міському пасажирському транспорті м.Черкаси».

Підняття вартості тарифу було темою громадського обговорення 25 червня.

Зрештою, після ґрунтовного аналізу економічної ситуації, в якій опинилися міські перевізники, та з метою стабільної роботи міського пасажирського транспорту і недопущення зривів його роботи, члени міського виконавчого комітету проголосували . за вищезазначенне рішення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору