Проїзд автодорогами державного значення Черкаської області забезпечено

23 січня 2018, 11:09

Станом на ранок 23 січня проїзд усіма дорогами загального користування державного значення Черкаської області забезпечено. Обмеження у русі – відсутні, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Температура повітря по області становить від -8 до -12 градусів. На всій території області без опадів.
Техніка працює у всіх районах Черкаської області. Підрядними організаціями Служби автодоріг області виконуються планові роботи з зимового утримання шляхів. Проводяться роботи очищення проїзної частини та обробки дорожнього покриття протиожеледними матеріалами, яких було використано понад 700 т.

За минулу добу на автомобільних дорогах загального користування державного значення працювало 114 одиниць дорожньої спецтехніки та понад 100 працівників.

Роботи для забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автодорогами загального користування державного значення у Черкаській області продовжуються.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає всіх учасників дорожнього руху бути пильними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, швидкісних режимів та тримати дистанцію.

Зважаючи на ускладнення погодних умов, Служба автомобільних доріг у Черкаській області закликає водіїв утриматися від поїздок на час негоди та забезпечити безперешкодну роботу снігоприбиральної техніки. Будьте уважні за кермом – на дорогах працює дорожня техніка.

 

Яна сказав:

Це що жарт? чи можливо ви не в тих Черкасах живете? Проїдьте хоча би дорогою Київ-Черкаси

Вгору