Проєкт ремонту дороги об’єднав громаду на Черкащині

12 серпня 2020, 17:04

Влада села Яблунівка Канівської міської ОТГ та всієї громади, яка є давнім партнером підприємств МХП ТОВ "НВФ "Урожай" і ПрАТ «Миронівська птахофабрика», звернулася до благодійного фонду "МХП-Громаді" з проханням долучитися до проєкту ремонту центральної дороги.

Важливість цього інфраструктурного задуму підкреслювалася 200 підписами яблунівчан, що дійсно багато, адже у літній період постійні мешканці громади та дачники проживають у 288 дворах.

- Ми, в свою чергу, вирішили самостійно перевірити охоплення громади проєктом, тому разом із представниками Яблунівського старостинського округу та Канівської міської ради завітали до людей з нашою благодійною скринькою. В результаті ми зібрали за два дні 3260 грн, кошти внесені на грантовий рахунок Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді" та будуть спрямовані на даний ремонт, - повідомляють у благодійному фонді. - Якщо більшість людей готова скинитуся бодай однією гривнею, значить – проєкт дійсно потрібен. Активність яблунівської громади та її залученість у проєкт переконали нас у наданні співфінансування. Загальний кошторис ремонту – більше 1 млн грн. Фонд допоможе з його втіленням, виділивши 300 тис. грн.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору