Прогнози невтішні: Черкаси ще довго можуть лишатися без води

18 січня 2018, 15:45

У Черкасах буде організовано підвіз води до мікрорайонів міста, адже відновити водопостачання ще й досі не вдалося. Про це повідомили на оперативній нараді у ЧМР.

- На цю хвилину інформація невтішна. Енергетики черговий раз обіцяють, що за 2-3 години подадуть напругу на Дніпровську водоочисну станцію. Зараз працює насосна станція третього підйому, працює один насосний агрегат. Рівень в резервуарах катастрофічно падає, тож води лишилось десь на півтори-дві години роботи, при тому, що води в місті практично немає, - повідомив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

Він зазначив, що, якщо енергетики відремонтують лінію упродовж обіцяного часу, то відновити подачу води в місті вдасться також за 2-3 години. У тому ж разі, якщо на відновлення напруги потрібно буде більше часу, то без води місто лишатиметься ще тривалий час.

- Якщо лінії вчасно не відремонтують і через 2-3 години напруга не буде подана на головну насосну станцію, то є загроза того, що повітря потрапить у трубопроводи, а це катастрофічно. І час подачи води на місто збільшиться щонайменша на 10-12 годин, - застеріг Овчаренко.

Тож, щоб запобігти водному колапсу, на нараді вирішили сформувати план підвезення води до будинків містян. Також забезпечений підвіз води до обласної лікарні. Графік підвозу води буде оприлюднений ближче до 18 години.

Олександр сказав:

А для чого у нашій державі влада щоб обирати народ і займатися корупцією а не думають що завжди потрібне резервне живлення запасний вихід на любу аварію не тільки енергії але і запасні резервні запаси водопостачання

Олександр сказав:

Брехня.

невіруючий сказав:

а вони й досі брешуть! зараз нема води тому, що водоканал і обленерго побили горшки. водоканал заборгував величезну суму перед обленерго, через що ті не отримують зарплат вчасно і по них тягнеться заборгованість. от керівництво обленерго і вирішило показати, хто головний! – заборонили виконувати ремонтні роботи по відновленню ліній. а для показухи – затягують роботи. вже відомо, що в понеділок (інші дані – у вівторок) буде селекторна нарада, на якій буде вирішуватися питання стосовно погашення заборгованості водоканалом. і тоді, можливо і наладиться (в свою чергу водоканал буде змушений підняти плату за користування водою).
вони чубляться, а потерпає все місто!

sad сказав:

а ти б працював півроку без зарплати? на дивані сидіть та коментувать це ж треба багато розуму

шурко сказав:

А ти б сидів і не пи*д”в! Тезка правду рубає.

sad сказав:

коментар на диво з дуже чарівними словами

Вгору