Професійний фотограф влаштує безкоштовний майстер-клас черкащанам

07 червня 2016, 13:54

145215-636x419

У межах проекту “Черкаси в ракурсі” 11 червня відбудеться перша екскурсія. Романтичний, натхненний і дуже різний Хрещатик – саме тут відбудеться прогулянка, під час якої розкриють таємниці любові Симоненка, розкажуть про перший кінотеатр у Черкасах та покажуть місця, де бував відомий Шаляпін, пише ГромЧе.

Захід відбудеться у межах проекту «Київський діалог» за підтримки Міністерства Закордонних Справ Федеративної Республіки Німеччина та ГО «Промoлодь».

– Залишилось усього п’ять вільних місць для участі у першій екскурсії. Головні вимоги до учасників –вік від 16 до 55 років, наявність фотоапарату, бажання створити власну картину міста і дотримання вимог нерозповсюдження фото до офіційної презентації проекту в липні на фестивалі Гайда Фест, ­– відзначає організатор заходу «Черкаси в ракурсі» Юлія Кошман.

Допоможи друзям та всій Україні дізнатися про місто Черкаси – лозунг та головна мета проекту. Тож аби реалізувати задум вперше в Черкасах проведуть безкоштовні майстер-класи з фотографії.

– Професійний фотограф буде розповідати про різні типи зйомок та про те, як за допомогою фотоапаратури можна передати справжні емоції, – розповідає Юлія Кошман. – Загалом у межах проекту відбудеться сім екскурсій. Кожну із них ми будемо оголошувати окремо і це буде постійною інтригою для учасників. Ми ж як організатори вважаємо, що кожне місце в Черкасах особливе і варте щоб потрапити в кадр.

Організатори закликають долучатися до заходу.

Реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1vwawgGrcWxxcVCoOS-FC..
Детальна інформація за телефонами (096)205-09-46 або (096)347-08-09 – Юля.

Коментарі

Вгору