Проекти, яким не вистачило голосів для перемоги, будуть внесені до бюджету розвитку та ПСЕР, – Бондаренко

16 листопада 2017, 21:05

У Черкасах завершилося голосування за проекти громадського бюджету, яке тривало впродовж останніх двох тижнів. І хоча офіційно цьогорічні  переможці ще не названі,  міський голова Черкас Анатолій Бонадеркно підбив перші підсумки.

- На жаль, як і в будь-якій боротьбі, залишилася певна кількість справді цікавих і вартих уваги ініціатив, яким для перемоги забракло голосів. Я підтримую черкащан у їхньому прагненні реалізувати в нашому місті справді корисні соціальні й інфраструктурні проекти. Тож разом із депутатами зробимо все можливе для втілення поданих громадянами ідей, навіть якщо вони – лишилися за крок до перемоги, - зазначив міський голова.

Зокрема, за його словами, він пропонуватиме внести до бюджету розвитку на 2018 рік, Програми соціально-економічного та культурного розвитку Черкас фінансування актуальних і потрібних проектів.

- Які саме це будуть ініціативи – ще визначатимемося. На мою думку, варто реалізувати ті проекти, які хоч і не набрали достатньо голосів, утім, є наскільки оригінальними, що в майбутньому можуть справжньою окрасою та родзинкою нашого міста, - зауважив Бондаренко.

За повідомленням прес-служби ЧМР.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору