Проблеми з акумуляторами в телефонах та варіанти їх вирішення

02 січня 2023, 11:26

Напевно кожен з вас чув історії, "героями" яких ставали акумулятори, що вибухнули. На жаль, це не міф і таке явище справді може статися. Як цього уникнути? Буває ситуація, що виробник АКБ без проведення належних тестів вводить у продаж новий товар. Звичайно ж, за наявності скарг з боку користувачів, бракована продукція буде замінена. Однак, як уникнути неприємного сценарію, озвученого вище?

Причини самозаймання акумуляторів у телефонах

 Однією з найчастіших причин, що призводить до небажаних наслідків, є занадто довгий простий телефон на зарядці. Ось що відбувається в цьому випадку - при досягненні 100% рівня заряду зайва енергія перетворюється на тепло, що в дальній призводить до перегріву акумулятора та можливого його спалаху. Звичайно, в телефоні є захисні системи, проте на них краще не покладатися і не залишати зарядний пристрій, підключеним на всю ніч.

Рекомендації з використання батарей

Варто зазначити, що сучасні акумулятори для смартфонів, доступні за посиланням https://www.aks.ua/uk/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/, погано переносять глибокий розряд. Хоча це і не є причиною, здатною призвести до вибуху елемента живлення, все ж таки негативно впливає на його стан. Тому для тривалої та ефективної роботи батареї її не рекомендується розряджати нижче 20%.   

Коли потрібно замінити акумулятор у телефоні?

Багато людей роками користуються смартфонами навіть не замислюючись, що батареї мають обмежений термін служби та потребують періодичної заміни. Справа в тому, що зношений елемент живлення зазнає максимальних навантажень при роботі і може перегріватися. Часто користувач може спостерігати навіть здуття акумуляторного відсіку - це і є ознака неправильної роботи акумулятора. В цьому випадку потрібна негайна заміна батареї на нову, інакше можна легко стати героєм історії, озвученої на початку цієї статті. 

Заміна акумулятора у сервісному центрі

 Як відновити вихідний стан пристрою без великих витрат? Звернутися до перевіреного сервісного центру, співробітники якого відповідально виконують свою роботу і дають гарантію на послуги. Тільки тоді ви можете бути впевнені у позитивному результаті, а значить, у тривалій та безвідмовній експлуатації телефону. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору