Про створення бренду з нуля та секрети щастя: у Черкасах відбудеться KRASAVA Fest

16 жовтня 2019, 15:29

2 листопада у Черкасах відбудеться фестиваль розвитку особистості та особистісного росту KRASAVA Fest. Традиційно фестиваль гостинно прийме Черкаська обласна філармонія, де від ранку на своїх тренінгах зі всіма бажаючими поділяться цікаві особистості. Вони зуміли кардинально  змінити своє життя, тож
готові навчити цьому всіх, хто бажає змінюватись.

Як прокоментувала головний організатор та засновник фестивалю Ольга Дєрзкая, цей проєкт створювався задля того, щоб надати черкащанам якісні знання, інструменти та неймовірний енергетичний посил. Ми хочемо, щоб ті, хто відвідає фестиваль, отримали заряд мотивації та довели, що в житті дійсно немає неможливих речей. Потрібно лише єдине — бажати!

 — Наша
мета — підвищити рівень знань, усвідомленості, натхнення та взагалі щастя в
місті Черкаси, — говорить Ольга. — Я щиро вірю в те, що кожен із нас може
здійснити неймовірні речі — створити життя своєї мрії. На вас чекають 5
реальних історій-прикладів та конкретних порад-інструментів, як це можна
здійснити.

І так — хто саме приїде нам на допомогу цього разу?

Це відома бізнесвумен, ресторатор та громадський діяч Маргарита Січкар.

На фестивалі вона проведе тренінг «5 секретів щастя». Тренер вважає, що місія будь-якої людини — просто бути щасливою і допоможе розібратись у тому — чи дійсно існує така Формула щастя.

Артистка, ментор та відома телеведуча Ольга Горбачова подарує аудиторії лекцію «Сила відносин». Ця лекція буде корисною для кожної жінки, незалежно від віку та життєвих успіхів.  Тренер поговорить з жінками про відносини — із собою, із чоловіками, дітьми, самооцінку та власні кордони.

Бізнесвумен, власниця мережі спортивних фітнес клубів Катерина Жесть поговорить на тему розвитку власного бренду. Це, на її думку, один із найдієвіших механізмів, який здатен відчутно збільшити заробіток та реально змінити життя. Вона поділиться секретами, як створити собі бренд з нуля, відповість на питання — чи потрібна для цього команда і скільки все це буде вартувати.

Бізнес-тренер, консультант у сфері ділового та світського етикету Юлія Юдіна розкриє тему «Матриця нової поведінки». Вона переконана, що люди, які мають у руках необхідні знання та інструменти успішного просування себе, мають стати новими Лідерами. Вона готова поділитися зі всіма тим, що вже сьогодні потрібно робити інакше заради цього.

І нарешті засновник фестивалю KRASAVA Fest та керуючий директор міжнародного мотофестивалю «Тарасова Гора» Ольга Дєрзкая виступить із тренінгом «PRO використання ресурсів, планування і кайф». Вона легко та невимушено доведе вас до думки, що насправді кожен може досягати цілей будь-якого масштабу. Важливо лише грамотно розподіляти ресурси та заохочувати себе до грамотного планування.

— Аби реалізувати велику мрію варто розпочати з малої! Хоча б взяти та відвідати 2 листопада фестиваль KRASAVA Fest!

Заказ, доставка і бронювання білетів за телефоном: (066) 123-68-63.

А також у касі "Бюро Добрих послуг", в Будинку торгівлі, 1 поверх, тел.: (0472) 56-01-19, (098) 118-89-45.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору