Про махінації і підкуп на виборах черкащан просять повідомляти у ЦК “Азов”

25 жовтня 2015, 16:02

foohBld21IwВ день виборів 25 жовтня, а також під час підрахунку голосів, Цивільний Корпус АЗОВ Черкаси планує слідкувати за порядком, аби уникнути фальсифікацій і порушень з боку кандидатів та виборців.

"В місті Черкаси Цивільним корпусом "Азов" організовано п'ять мобільних груп, які вже виїхали по дільницям і планують слідкувати за порядком, аби уникнути фальсифікацій і порушень з боку кандидатів та виборців. Активісти готові відгукнутись на ваші звернення. Тож, якщо ви стали свідком будь-яких махінацій, агітації, підкупу чи інших порушень - повідомляйте про це на штабний номер +38063 860 85 93", — написали представники «АЗОВУ» у своїй групі в соцмережі «ВКонтакті».

- Спільні мобільні групи спостерігачів ЦК "АЗОВ" і Черкаської ОО КВУ будуть діяти протягом дня голосування в м. Черкаси, Сміла і Золотоноша. Також мобільні групи спостерігачів КВУ працюватимуть в м. Умань і Канів. У разі виявлення порушень виборчого законодавства повідомляйте на "гарячу лінію" КВУ в м. Черкаси (0472) 36-85-47, - зазначив голова обласного осередку КВУ Максим Михлик у Facebook.

Коментарі

Вгору