Про черкаську “Стратегію – 2020” почули аж в Брюсселі

12 грудня 2015, 20:20

12366583_1758085947665100_1405991410_n

Про черкаську «Стратегію-2020» дізналися в Європарламенті. Її там представив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. До Брюсселю він їздив у складі офіційної делегації Українського союзу промисловців і підприємців, повідомляє прес-служба ОДА.

В Європарламенті українські делегати із представниками Групи європейських консерваторів і реформаторів обговорили перспективи зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Відповідна угода має набути чинності вже з 1 січня нового року.

– На спільній конференції в Європарламенті я також презентував нашу «Стратегію розвитку області до 2020 року», – розповідає голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Ми її, до речі, розробляли з експертами з ЄС (серед інших фахівців). Презентація Черкащини на такому рівні дуже важлива. Оскільки всі проекти з розвитку ми ухвалюємо, відповідно до нашої «Стратегії-2020». А для їхньої реалізації залучаємо кошти з Державного фонду регіонального розвитку та міжнародних інституцій, а також гранти. На наступний рік ми ставимо собі завдання, і наші євроколеги це схвалюють, – створити в області перший індустріальний парк. Законодавча база для цього вже є. Це буде ще одним кроком до поліпшення бізнес-клімату на Черкащині.

Окрім того, у Брюсселі делегати від Українського союзу промисловців і підприємців домовилися з колегами з найбільшої бізнес-асоціації в ЄС «BUSINESSEUROPE» про співпрацю. Зокрема, в інвестуванні. Свої наміри сторони закріпили в меморандумі. А у штаб-квартирі НАТО Черкащина ще й презентувала свій національний стенд. Глава тамтешньої Місії України Єгор Божок назвав його одним із найкращих.

 

Коментарі

Вгору