“Пріоритетом у фінансуванні виявились не ЗСУ, а придбання дороговартісного медобладнання”, – черкаська депутатка

30 листопада 2023, 10:30

Депутатка Черкаської міської ради Любов Майборода на сесії виступила з пропозицією створити в місті комісію з вивчення питання доцільності закупівлі дороговартісного медичного обладнання.

Вона зазначила, що пріоритетом у фінансуванні з бюджету виявились не бійці Збройних сил України, а придбання дороговартісного медичного обладнання.

- П'ять тижнів громада міста виходила на площу перед міською радою з вимогою направити більше грошей на Збройні сили. І який результат? Пріоритетом у фінансуванні з бюджету виявились не бійці Збройних сил України, а в черговий раз - придбання дороговартісного медичного обладнання. На Збройні сили виділено 32 млн грн., а на дороговартісне медичне обладнання - 40 млн грн, - сказала Майборода.

За її словами, у Черкасах лідером по освоєнню капітальних видатків є не ремонт доріг чи укладання плитки (такі видатки за 11 місяців профінансовано в розмірі 64 млн. грн ), а саме придбання дороговартісного медичного обладнання без належного обґрунтування доцільності закупівлі.

- Ініціатором придбання обладнання на останній сесії був не департамент охорони здоров'я, а окремі депутати. Наприклад, депутат Нарек Казарян запропонував спрямувати 6 000 000 грн на обладнання для пологового будинку. В пропозиції Нарека Казаряна немає ні назви обладнання, ні обґрунтування доцільності його закупівлі, ні погодження з профільним департаментом охорони здоров'я, -додала депутатка.

Також Майборода сказала, що настав час міському голові створити комісію по вивченню питання доцільності закупівлі дороговартісного медичного обладнання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

А якщо зсу прийдуть на сесію, що тоді буде… Пару десятків двухсотих , і гроші 💰 на зсу і перемогу

Світлана Олексіївна :

🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

Віталій :

Гроші на Перемогу! Або Всі, або ніхто!

Світлана Олексіївна :

Кошти на ЗСУ

Андрій :

А що ж так? Були самими передовими патріотами, хизувалися допомогою, а тепер от таке. Невже прийшов час відбивати вкладені в ЗСУ гроші?

Світлана :

А як дійдуть орки. Бійці кінчаються, військове забезпечення також. Чи тоді гроші підуть на караваї і квіти асвабадітєлям?

Юлія :

Банальне відмивання коштів і договорняк між керівництвом міста та пологового будинку. Скоти!!!

Вгору