Президент відзначив лікаря з Черкащини

30 січня 2016, 14:10

bezymyannyy

Указом Президента України головний лікар Черкаської обласної дитячої лікарні Микола Кондрацький нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, інформують у Департаменті охорони здоров'я Черкаської ОДА.

Медики вважають Миколу Кондрацького здібним організатором, який вміє ставити мету і досягати її послідовно та логічно, наділений нестандартним мисленням, має креативний підхід до справ, шукає нові шляхи реалізації задуманого, є прихильником професійного зростання колег.

Постійно підвищує свій рівень, є наставником для лікарів-інтернів. Так, 2014-го року підтвердив вищу кваліфікаційну категорію з організації та управління охорони здоров’я.

Кондрацький першим у країні почав використовувати найсучасніші медичні технології у лікуванні дітей, а саме: склеротизацію сіменних вен, хіміоємболізацію злоякісних пухлин, емболізацію гемангіом великих розмірів печінки, шиї, ротової та носової порожнин, балонну пластику та стентування стріктур стравоходу, уретри тощо. Окрім того, саме він почав проводити органозберігаючі операції у дітей. Також одним із перших запровадив у практику лапароскопічні методи обстеження та лікування дітей (варікоцеле, непрохідність кишківника, кісти яєчника та печінки, пілоростеноз), які дали змогу скоротити час перебування малюків у медичному закладі.

2010-го йому присвоєне почесне звання “Заслужений лікар України”.

Коментарі

Вгору