Президент України відзначив талановитих черкащан

21 грудня 2018, 09:32

Президент України відзначив талановитих черкащан

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко з нагоди Дня Святого Миколая зустрілися з талановитою молоддю та ознайомилися з винаходами та творчими розробками школярів та студентів з усієї країни.

Зустріч відбулась у Маріїнському палаці. Тут побували і п’ятеро обдарованих школярів з Черкащини – переможці конкурсу-захисту робіт МАН та учнівських олімпіад. Це Оля Бараннік, вихованка Народної студії «Сходинки» БМЦ м. Черкаси, степендіатка Президента України для молодих майстрів народного мистецтва; Влад Федоряка, учень Черкаської гімназії №9, переможець міжнародних конкурсів вокального мистецтва; Настя Пишна, учениця Черкаської сзш №28, лідер учнівського самоврядування, випускниця Міжнародного обміну майбутніх лідерів FLEX; Ростислав Нетудихатка, учень Ковтунівського НВК Золотоніського району і Наташа Пономаренко, учениця Черкаського ФІМЛІ.

Президент України відзначив талановитих черкащан

Учні презентували свої досягнення та поспілкувалися з Президентом і його дружиною. На завершення Настя Пишна від імені усіх учасників зустрічі, які зібралися з усіх куточків України, висловила подяку за підтримку талановитої молоді. Учасники зустрічі отримали у подарунок від Президента України іменні позолочені монети та грошові премії на підтримку їх діяльності.

- Дуже важливо, що ви збираєтесь рухати країну вперед. Без цієї впевненості, без цих намагань – нічого не буде. Дуже важливо, що ви вірите у власну перемогу, – підкреслив Президент.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

Президент України відзначив талановитих черкащан

Нагадаємо, що Президент України нагородив стипендіями двох школярів з Черкащини.

Президент України Петро Порошенко 9 листопада 2018 року видав указ про призначення стипендії імені Тараса Шевченка за особливі успіхи у вивченні української мови та літератури у 2017/2018 навчальних роках учням загальноосвітніх навчальних закладів:

Антоніні Мамбик - учениці 11 класу Уманської загальноосвітньої школи І—III ступенів № 3 Уманської міської ради Черкаської області;

Інні Ткаченко - учениці 9 класу Сухинівського навчально-виховного комплексу "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І—III ступенів "Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області".

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору