Фотокор обласної газети ледь не залишився без камери через міліціонера, а у міліції просять його бути “неупередженим”

06 січня 2014, 13:56

Фотограф обласної газети "Вечірні Черкаси" Ігор Єфімов 5 січня ледь не залишився без свого основного робочого інструмента - фотокамери - через дії одного із співробітників спецпідрозділу судової міліції "Грифон", який перебував у міліцейському очепленні під час спроб завадити показу фільму "Відкритий доступ" біля Центру дитячої та юнацької творчості в Черкасах.

"Дякуючи нашій міліції, сьогодні ледь не залишився без камери", - написав Ігор на своїй сторінці у Facebook, виклавши фото, де видно, як правоохоронець замахується ногою на камеру.

Коментуючи знімок, Ігор повідомив, що у нього був бейдж "Преса", тому правоохоронець не міг не знати, на кого замахується. Щоправда, заяву з приводу інциденту Ігор не писав.

Тим часом у міліції чомусь переконані, що фото Ігоря Єфімова "не відображає реальної ситуації". Про це йдеться у заяві сектору зв'язків з громадськістю УМВС в області, поширеному вчора.

"У засоби масової інформації потрапило фото, що нібито ілюструє факт перешкоджання роботі журналістів працівником міліції під час подій 5 січня 2014 року біля Центру дитячої та юнацької творчості, - йдеться у заяві. - За цим фактом проводиться перевірка і попередньо встановлено, що дане фото не відображає реальної ситуації, яка була насправді. Прес-служба звертається з проханням до представників засобів масової інформації залишатися неупередженими під час виконання своїх професійних обов’язків.

Управління МВС України в Черкаській області вкотре підкреслює готовність до повного та об’єктивного розслідування кожного інциденту щодо перешкоджання роботи журналістів".

Поділитись

Коментарі

Вгору