Правий сектор стежить за черкаськими мажоритарниками

09 грудня 2014, 10:15
hHNKzhm3rAA

Почнемо нашу серію інфографіки з обрання нового Кабінету Міністрів, в який увійшли скандальний Геннадій Зубко та троє іноземців.

Відсьогодні Правий сектор Черкащини започатковує нову традицію - активно стежити і висвітлювати те, як голосують новообрані черкаські мажоритарники. Кожен виборець має знати як здійснює його валю той, кого він обрав.

"Звичайно ми не ставитимемо акцент на всіх рішеннях Верховної Ради, нас цікавитимуть лише найгостріші питання парламенту: обрання Кабінету Міністрів та інших високих посад, законопроекти, що мають реформувати країну, виконання майданівських та виборчих обіцянок. Результати голосування черкаських "мажорів" ми будемо порівнювати з думкою інших надрепів, щоб виборець міг скласти повну картину",  йдеться у заяві Правого сектора Черкащини.

Всі дані з голосування ми беремо з сайту Верховної Ради (http://iportal.rada.gov.ua/news/hpz8 ), які є у відкритому доступі, тому кожен може самостійно перевіряти нашу викладену інформацію та, при бажанні, самостійно стежити за всім законотворчим процесом.


Поділитись

Коментарі

Вгору