Правий сектор Черкащини звернувся до Бондаренка та Радуцького рядками Шевченка

10 травня 2016, 13:05

псСитуація навколо подій в Черкаській міській раді, особливо в частині ставлення очільників міста до пересічних черкащан та громадських активістів, викликала неабияке обурення і у черкаського Правого сектору.

Так, на своїй сторінці у Фейсбукі осередок ПС розмістив пост наступного змісту:

«Схаменіться! Будьте люди, бо лихо вам буде!
Т.Г. Шевченко

Національно-Визвольний Рух «Правий Сектор» Черкащини довго спостерігав за подіями в Черкаській міській раді та не втручався. Але те, що там відбувається останнім часом, переходить всі межі людяності! Психічно нездорове прагнення до наживи, в поєднанні з жадобою до влади, призвели до втрати здорового глузду. Керівництво міськради забуло, що є закони України і закони Божі!
Схоже що Дарвін був правий, щодо деяких осіб, помилився лише в тому, що Бог створив людину, а вже деякі особи еволюціонують в мавп!
Всі ці події вимушують НВР «Правий Сектор» Черкащини звернутись до керівництваЧеркаської міської ради зі словами Т.Г.Шевченка.

ЗВЕРНЕННЯ
Схаменіться! Будьте люди,
Бо лихо вам буде!
Розкуютьсянезабаром
Заковані люди.
Настане суд, заговорять
І Дніпро і гори!»

В коментарі «Про все» голова обласного штабу НВР «Правий сектор» Андрій Гоца пояснив текст звернення:

- Спілкування міського голови Анатолія Бондаренка та секретаря міськради Олександра Радуцького з активістами є нічим іншим як «блатним мурчанням». Їх діяльність жодного відношення до політики не має, і є абсолютно неприйнятною при перебуванні на займаних ними посадах, - зазначив Андрій Гоца.

На питання, чи будуть активісти «Правого сектора» присутні на сесії Черкаської міської ради 13 травня Андрій Гоца, зауважив, що поки що однозначного рішення ними не прийнято.

Поділитись

Коментарі

Вгору