Правова позиція прокуратури у справі про повернення державі більш як 280 га земель підтверджена судом касаційної інстанції

23 серпня 2017, 20:54
Прокуратура Черкаської області захистила інтереси держави в суді касаційної інстанції у справі за позовом прокуратури щодо повернення з незаконної оренди більш як 280 га земель у Жашківському районі. Так, враховуючи доводи прокуратури, Вищим господарським судом України відмовлено у задоволенні касаційної скарги відповідача, який протиправно використовував вказані землі, повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області.
Рішенням Господарського суду Черкаської області від 22 березня 2017 року позовні вимоги прокурора задоволено в повному обсязі, вказане судове рішення залишено в силі судом апеляційної інстанції. Таким чином, не вдалося похитнути правову позицію прокуратури в касаційній інстанції, де у справі поставлено крапку на користь державних інтересів.
Подальші заходи представницького характеру з боку органів прокуратури будуть скеровані на повернення земельних ділянок у розпорядження держави.
Вгору